8 відгуків
"Konig Ukraina" Пильные диски, утюги на паяльники, фрезы по алюмин и ПВХ, оборуд. для произ-ва окон
380676917396
+380676917396
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Одноканальні пальчикові фрези для обробки алюмінію і ПВХ

.Фрези - види, застосування та характеристики (пальчикові фрези 6 і 8 мм).

primenenie

Представляємо пальчикові фрези Konig

Фрези широко застосовуються при обробці металів, дерева, пластмаси і інших матеріалів. Існує величезна кількість різновидів фрез, за допомогою яких можна виконувати пази, крайки, уступи, канавки, профілі та багато іншого. Методом фрезерування обробляються поверхні різних форм, однак найчастіше такий метод обробки використовується для обробки площин. При цьому застосовуються торцеві і циліндричні фрези. Для кожного з оброблюваних матеріалів застосовуються фрези певного типу.

Так для обробки дерев'яних поверхонь використовують цільні фрези, а також види зі змінними ножами і з напайкою з твердих сплавів, а для обробки металів – насадкові і кінцеві фрези.

. Основні характеристики

До основним характеристикам фрез належать їх форма та геометричні розміри, які вибираються в залежності від виконуваних завдань, розмірів і характеристик оброблюваних поверхонь, а також верстата. Фрези відрізняються діаметром і довжиною робочої частини, довжиною фрези і діаметром хвостовика.

Рекомендації.

Вибір фрези повинен проводитися з урахуванням характеристик сплаву, з якого виготовлені зуби. При цьому міцність матеріалів різальної частини фрези повинна відповідати твердості оброблюваного матеріалу. Вибір форми фрези здійснюється в залежності від місця розташування осі обертання і форми оброблюваних поверхонь. Також необхідно враховувати експлуатаційні характеристики верстата і доступні варіанти кріплення фрези, а також максимальний і мінімальний розміри для кріплення фрези.